Ясько Ганна Юріївна

Ясько Ганна Юріївна -психологиня,спеціаліст Вищої категорії, терапевт в короткотерміновій психотерапії сконцентрованій на розв’язку (BSFT) 

 

 

До уваги вихованців, батьків, педагогів!

За психологічною допомогою ви можете звернутися до практичного психолога Ганни Ясько завітавши до ЦДЮТ ( ІІ поверх, кабінет практичного психолога) або

за телефоном: 098 875 11 57

На період карантину психологічна служба Центру працюватиме дистанційно .

Консультування відбувається онлайн з використанням Zoom, Viber

 

Також до ваших послуг служби безкоштовної «Гарячої лінії» і телефони довіри:

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0800500 335 (зі стаціонарних телефонів ) або 116123 (з мобільних телефонів)

Національна дитяча “гаряча лінія”: 8 800 500 225 (зі стаціонарних телефонів) та або 116 111 (з мобільних телефонів).

Цілодобова гаряча лінія психологічної підтримки учасників АТО і членів їхніх сімей: 0 800 505 085

Всеукраїнський телефон довіри: 0 800 501 701

 

Бережіть себе і залишайтеся здоровими

 

Мета діяльності

 

Надання соціально-педагогічної і психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу, збереженні їхнього соціального благополуччя і психічного здоров’я.

 

Основні завдання

 

формування психологічної культури педагогів, вихованців та їхніх батьків;

сприяння створенню безпечного освітнього середовища;

охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально- педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу

 

Напрями роботи

 

Діагностика - вивчення та визначення індивідуальних особливостей динаміки розвитку особистості.

Консультування - вирішення запитів, з якими звертаються учасники освітнього процесу;

Корекція- усунення виявлених труднощів розвитку вихованців, розвиток недостатньо сформованих вмінь та навичок, підготовку дитини до адекватного сприйняття навчального матеріалу.

Профілактика - своєчасне попередження відхилень у розвитку та становленні вихованців, запобігання конфліктним ситуаціям в освітньому процесі;

Просвіта - Формування психологічної компетентності учасників освітнього процесу; ознайомленні педагогів та батьків з основними закономірностями та умовами сприятливого розвитку дитини.

 

Що вирішує дитячий психолог?

 

Батьки можуть звернутися до психолога з наступними проблемами:

• Агресія у малюка, коли він кусається і б'є батьків або дітей в дитячому садку і на майданчику. Його емоції при цьому не демонструють бажання грати - він починає кричати і влаштовувати істерики.

• Аутоагресія, при якій дитина починає вимагати чогось, битися головою об стінку або підлогу, прагнучи досягти бажаного маніпуляціями.

• Стрес, для якого у малюка можуть бути найрізноманітніші причини. Наприклад, якщо сім'я переїхала на нове місце проживання, зміна дитячого саду і адаптація до нового колективу і виховательці. Поява в сім'ї другої дитини або розлучення батьків є найпоширенішими причинами дитячого стресу.

• Страх і тривога, коли дитина відмовляється залишатися одна вдома, боячись темряви або самотності. Страх малюка може проявитися в тому, що він починає гризти нігті, крутити волосся, смоктати палець і здійснювати інші нервові дії.

• Затримка в розвитку - особливо мовному, свідчить про серйозну психологічну проблему у дитини.

• Деякі види захворювань - енурез, заїкання, головні болі, тіки та інше є приводом показати дитину психолога.

 

Методи дитячого психолога

 

Як відомо, маленькі діти - особливі істоти, які досить довірливі, наївні і можуть вірити всьому, що їм кажуть дорослі. Психологи, які займаються лікуванням дітей, розуміють, що звичайного діалогу з малюком буде недостатньо для лікування, так як до нього необхідно застосовувати особливу методику поведінки. Саме тому лікування у психолога для дітей старше чотирьох років проходить у вигляді казкотерапії або арт-терапії, при яких дитину займають малюванням, ліпленням з глини, роботою з піском та іншими матеріалами.
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < лютого 1965 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28