КАРТА САЙТУ

ФОТОМІКС

SHOWCASE

"Школа мужності"

    

Гурток "Школа мужності" розпочав свою роботу в 2012 р. Під час занять діти отримують навики з туризму, топографії, вогневої підготовки, основ медичної допомоги, самооборони, виживання в природі та основам цівільного захисту населення.

    Гуртківці приймають активну участь у житті центру. Кожен з них - патріот свого міста та країни.

    На даний час одна дитина вступила до Сумського Кадетського Корпусу. Завдяки здобутим в гуртку знанням він займає посаду командира відділення та має звання "віце сержант". По його стопам готуються піти в наступному році й інши гуртківці.

    Діти неодноразово приймали участь у змаганнях як міського значення, так і обласного, на яких займали призові місця.

Завдяки своїй старанності найкращі з цих талановитих дітей змогли поїхати до наметового табору "Сузір'я" на літній відпочинок.

    Для гуртківців постійно проводяться "польові виходи", на яких діти відпрацьовують на практиці отримані на заняттях знання. На природі вони навчаються  розпалювати багаття, готувати їжу, а також грають у весели ігри. У гуртківців розвинено  відчуття любові та поваги до природи, тому все сміття збирається і вивозиться. У нас існує правило: "Все повинно залишитися таким чистим, як і було до нас"

Наш гурток є гарною заміною компьютерній залежності та іншим негативним звичкам сучасного суспільства. Усі діти дотримуються здорового образу життя та залюбки проводять час на свіжому повітрі та живому спілкуванні.

    Ми являємось справжньою "школою життя" для підростаючого покоління. Основною задачею виховання дітей є повага до старших, розвиток умінь та навичок, які стануть дітям у пригоді в подальшому житті, а також - любов до рідного краю.

   

гурток "Школа мужності" ЦДЮТ у VK 
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < листопада 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30