Гурток "Фантазія"

Актуальним завданням сучасної дошкільної освіти є розвиток творчого, нестандартного просторового мислення та застосування його у практичній діяльності. Відвідування гуртка з паперопластики «Фантазія», під керівництвом Савінкіної Діани Миколаївни, дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей дітей, зокрема уміння уявляти, фантазувати, розвивати конструктивне мислення,  рухову та зорову пам'ять, дрібну моторику пальців рук. Діти вчаться знаходити кольорове вирішення, дотримуватися послідовності в створенні виробу, проявляючи оригінальність та акуратність.         

Паперопластика – це конструювання об’ємних та напівоб’ємних форм з паперу шляхом його механічної обробки та трансформації. А саме: складання, скручування, згинання, вирізування, прорізування, гофрування, склеювання, тощо.        

Метою роботи гуртка «Фантазія» є формування компетентності особистості у процесі створення виробів із паперу.  

Завдання гуртка «Фантазія».

Оволодіння знаннями про папір, його виробництво, види, властивості, способи конструювання з паперу.

Формування вмінь і навичок роботи з папером; виготовлення виробів  у різних техніках, застосування основних прийомів роботи.

Формування творчої особистості, емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток, задоволення потреби особистості у творчій самореалізації. Виховання культури праці; формування дружніх стосунків у дитячому колективі, відчуття відповідальності, колективізму, взаємодопомоги.                                                           

Використання техніки паперопластики, орігамі, елементів витинанки на заняттях гуртка «Фантазія» удосконалює естетичний смак у дітей. У малюків розвивається відчуття прекрасного, підтримується творчий початок у діяльності дитини. Чим раніше діти будуть залучені до цього процесу, тим легше вони в подальшому житті будуть стверджуватися.
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < вересня 1944 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30