Студія "Лілея"

Хореографічний колектив «Лілея»

керівник Єрьоміна Т.М.

Ми…  Ми??? Ми!!! Так. Ми – граціозні, витончені, сильні. Ми існуємо у часі та просторі. Мистецтво, яким займаємось ми – це танець, чудесний і такий невідомий  класичний танець.

Нас можна побачити і зрозуміти, якщо бути разом з нами. Нас можна відчути, якщо думати і мріяти разом з нами. Ми – колектив класичного танцю «Лілея» Конотопського ЦДЮТ. Наш керівник, досвідчений педагог , Тетяна Єрьоміна.

У  цьому нелегкому та чарівливому напрямку хореографії, як класичний танець, колектив робить  перші кроки.

Пам’ятаєте, у артистів балету  завжди красиве, струнке й одночасно сильне тіло?

Дітлахи, що починають працювати!  у нашому колективі, спочатку невмілі, незграбні, згодом перетворюються на впевнених танцівників з королівською осанкою. Вони мають виступи на сценах різного рівня, визнання глядачів.

Зрозуміло, все це не падає з неба. Копітка праця, систематичні заняття, наполегливе бажання відкрити навколишній мир через хореографічне мистецтво, перемога над самим собою, то хіба не це є запорукою успіху, позитивного результату розвитку маленької особистості?

 Головне призначення танцю – полонити. Головне призначення «Лілеї» - відкривати для себе світ танцю, вдосконалюватися та закохати в себе глядача.

 

 

  
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < серпня 2136 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31