КСТ "Сучасник"

 

 

 

 Керівник Клубу

Марина Станіславівна Сіренко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Клуб спортивного бального танцю було створено взимку 2000 року.

 

Спочатку був гурток для дітей середнього шкільного віку, що займались бальними танцями під керівництвом Людмили Михайлівни Мисік.

З розвитком спортивного танцювання на Україні і волевиявленням дітей брати учать в змаганнях і досягати певних результатів назріла необхідність в створенні клубу.

Назва клубу «Сучасник» зовсім не випадкова. Перший танець, який вивчила з вихованцями керівник гуртка в Конотопському Будинку піонерів і школярів, був танець в стилі диско «Сучасник».                                                                                                                                                                              

З часом почали формуватись пари різних вікових категорій, учасники Клубу почали їздити на змагання в різні міста країни, одержувати великі і маленькі перемоги. Насамперед, слід виділити пару,  яка принесла в 2001 році першу золоту нагороду в стандартній програмі – Осінцев Андрій і Обруч Марина (згодом Марина закінчила Київський інститут культури і стала тренером «Сучасника»).Зараз з дітьми віком від 5 до 16 років працюють два тренери – Марина Станіславівна Сіренко та Людмила Михайлівна Мисік, які згуртовують дітей в колектив однодумців, закоханих в бальні танці. За цей період виховано чимало пар, які гідно представляли і продовжують представляти свій танцювальний клуб на змаганнях різного рівня. 

 

   

В програмі занять Клубу : основи хореографії, розвиток слуху та музикальності, розвиток пластичності та динаміки рухів, навчання базових фігур танців латиноамериканської та європейської програм, постановка танцювальних варіацій та концертних номерів.

 

Велика увага в Клубі приділяється конкурсній діяльності. Вихованці «Сучасника» є постійними учасниками та переможцями міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань зі спортивного бального танцю.

 

 

 
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < липня 2066 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31