Колектив "До-Мі-Соль-ка"

«До-Мі-Соль-ка» - музична сім’я

«До-Мі-Соль-ка» – це не просто назва нот!

«До-Мі-Соль-ка» - це захоплення музикою, любов до пісні, бажання вчитися і велике прагнення виступати на сцені – зачаровувати, дивувати і дарувати!

«До-Мі-Соль-ка» - це вокальний колектив, де всі вихованці знають, що їх головна мета – дарувати красу музики. Саме це вони щодня вчаться робити вже понад 10 років.

Колектив має свою невелику, але багату на події і враження історію. Створений  2002 у році, він щороку поповнюється новими вихованцями, новими піснями, концертними номерами, і, звичайно, перемогами.

За роки навчання, юні артисти колективу «До-Мі-Соль-ка»  підкоряли сцени Праги, Києва і Дніпропетровська, Алушти і  Миколаєва, Харкова і Судака, Євпаторії, Ялти, Рівного, Ямполя і Прилук (під керівництвом Олени Чиніної), Запоріжжя, Львова, Сум і інших міст.

 

           

В рідному місті  знають і люблять «До-Мі-Соль-ку». Вихованці колективу є постійними учасниками міських святкових заходів, концертів.

Керівник колективу Юлія Гланц вчить дітей не тільки вокалу – у процесі занять, головне запалити у серцях дітей вогник любові до музики і мистецтва, зберегти бажання співати, допомогти повірити у себе! Тому, що складний процес навчання, ніби вітраж на склі, створюється  з елементів вокальної техніки, акторської майстерності, сценічної культури, і обов’язково, теплих, дружніх стосунків у великій музичній сім’ї з назвою «До-Мі-Соль-ка».
ПОШУК

КАЛЕНДАР

<< < вересня 1944 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30